ZÁPAS
15.11.22 | kvalifik. | Diletta Cherubini | Angelica Moratelli | 6-3, 6-0 | W80 Madrid | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Diletta Cherubini | Angelica Moratelli | |
1. podání % | 28/39 (72%) | 31/51 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/28 (82%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/11 (55%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/51 (57%) | 10/39 (26%) |
Vyhrané body celkem | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Diletta Cherubini | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Diletta Cherubini | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Diletta Cherubini | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Diletta Cherubini | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Diletta Cherubini | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Diletta Cherubini | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Diletta Cherubini | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Diletta Cherubini vs. Angelica Moratelli - Vzájemné zápasy
15.11.22 | kvalifik. | Diletta Cherubini | Angelica Moratelli | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W80 Madrid | antuka |
Diletta Cherubini form & Angelica Moratelli form
Diletta Cherubini - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Tyra Caterina Grant | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Noka Juric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Noka Juric | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Tanisha Kashyap | - | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Dhara Bharat Thakor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Anna Ureke | 7-62, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 1-3, - Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-4, - Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Guillermina Naya | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 4-0, Maileen Nuudi - skreč | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
01.09.23 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 5-7 | detail zápasu |
Angelica Moratelli - poslední zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-74, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 3-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 kvalifik. | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-3, - Angelica Moratelli - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
20.04.23 3. kolo | vs. Marie Benoit | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 7-65, 7-5 | detail zápasu |