ZÁPAS
20.05.19 | 1. kolo kval. | Diana Nekhorosheva | Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | W25 Jerusalem | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Diana Nekhorosheva | Nitzan Bruner | |
1. podání % | 22/32 (69%) | 6/29 (21%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/22 (91%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/10 (50%) | 3/23 (13%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/29 (83%) | 7/32 (22%) |
Vyhrané body celkem | 49/61 (80%) | 12/61 (20%) |
Dvojchyby | 4 | 11 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Diana Nekhorosheva | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Nitzan Bruner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Diana Nekhorosheva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Nitzan Bruner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Nekhorosheva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Nitzan Bruner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Diana Nekhorosheva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nitzan Bruner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Diana Nekhorosheva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Nitzan Bruner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diana Nekhorosheva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Nitzan Bruner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Rusko
19.10.02, 21 Let
19.10.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
14.02.99, 25 Let
14.02.99, 25 Let
Diana Nekhorosheva vs. Nitzan Bruner - Vzájemné zápasy
20.05.19 | 1. kolo kval. | Diana Nekhorosheva | Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 Jerusalem | tvrdý |
01.10.18 | 1. kolo | Diana Nekhorosheva | Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Herzlia | tvrdý |
Diana Nekhorosheva form & Nitzan Bruner form
Diana Nekhorosheva - poslední zápasy
W60 Meitar - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Mika Buchnik | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rasha Khourssany | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
31.10.22 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Keren Mor | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Agam Gamliel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
14.06.22 kvalifik. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Shira Buhadana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Yarden Akler | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Daniela Ben Hamo | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Freya Christie | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Kristin Younes | 6-4, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Agam Gamliel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Nicole Nadel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 0-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Kristin Younes | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Tali Krasnopolski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Diana Smelansky | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Maya Tahan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anna Makhorkina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Nicole Khirin | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Nitzan Bruner - poslední zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktorie Hazmukova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Rene Naishtut Nikishov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Hefner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Aya Bychenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Alija Merdeeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Hili Kronzon | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ester Masuri | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Shiran Arol Wiegand | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Ronnie Naor | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Diana Nekhorosheva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
03.06.18 kvalifik. | vs. Hili Kronzon | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sajur - tvrdý | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Ilana Tetruashvili | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Sean Lodzki | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. May Kimhi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
01.05.17 kvalifik. | vs. Vered Bert | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Tal Zinn | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Maayan Shtern | 0-6, 0-6 | detail zápasu |