ZÁPAS
23.07.19 | 1. kolo | Diana Martynov | Sevil Yuldasheva | 6-2, 6-4 | W15 Les | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Diana Martynov | Sevil Yuldasheva | |
1. podání % | 27/53 (51%) | 24/53 (45%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/27 (74%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/26 (54%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/53 (55%) | 19/53 (36%) |
Vyhrané body celkem | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dvojchyby | 7 | 3 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Diana Martynov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Sevil Yuldasheva | |
0-0 | ||
Diana Martynov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Diana Martynov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Diana Martynov | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Diana Martynov | 0-0 | |
0-0, 0-30 | ||
0-1 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 30-30, A-40[BP], 40-40 | ||
Diana Martynov | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
1-2 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Diana Martynov | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Diana Martynov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Diana Martynov | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Sevil Yuldasheva | |
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Diana Martynov vs. Sevil Yuldasheva - Vzájemné zápasy
23.07.19 | 1. kolo | Diana Martynov | Sevil Yuldasheva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Les | tvrdý |
Diana Martynov form & Sevil Yuldasheva form
Diana Martynov - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - skreč | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Alice Robbe | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |
Sevil Yuldasheva - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Nadine Abid | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Louna Zoppas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Kelly Marie Richter | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Bianca Bulat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 0-4, - Sevil Yuldasheva - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Marina Melnikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Bianca Bulat | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Danique Havermans | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Bente Spee | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Arina Arifullina | 4-6, 1-6 | detail zápasu |