ZÁPAS
16.01.22 | 1. kolo kval. | Diana Martynov | Anna Schubries | 6-0, 6-3 | W25 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
01.02.94, 30 Let
01.02.94, 30 Let
Diana Martynov vs. Anna Schubries - Vzájemné zápasy
16.01.22 | 1. kolo kval. | Diana Martynov | Anna Schubries | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W25 Manacor | tvrdý |
Diana Martynov form & Anna Schubries form
Diana Martynov - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - skreč | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Alice Robbe | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |
Anna Schubries - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Elise Renard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 6-1, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lola Collin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Candela Cimarra Munoz | 6-0, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Anna Perelman | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Valeria Porras Buezo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Duvanova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Brittany Collens | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Brittany Collens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Tomoe Yazawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Anastasia Safta | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Dement | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 7-62, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 7-62, 4-0, Keira Blackbeard - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Morozova | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu |