ZÁPAS
06.03.23 | 1. kolo kval. | Dia Evtimova | Rasheeda Mcadoo | 6-4, 6-4 | W25 Boca | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dia Evtimova vs. Rasheeda Mcadoo - Vzájemné zápasy
06.03.23 | 1. kolo kval. | Dia Evtimova | Rasheeda Mcadoo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W25 Boca | antuka |
Dia Evtimova form & Rasheeda Mcadoo form
Dia Evtimova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu |
Rasheeda Mcadoo - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 3. kolo | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Paulina Montiel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 7-64, 10-5 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexis Blokhina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Katherine Hui | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Rhea Verma | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Alsola | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-0 | detail zápasu |