ZÁPAS
03.12.19 | kvalifik. | Destinee Martins | Svetlana Iansitova | 6-2, 1-6, 10-7 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
11.04.01, 23 Let
11.04.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
14.06.00, 23 Let
14.06.00, 23 Let
Destinee Martins vs. Svetlana Iansitova - Vzájemné zápasy
03.12.19 | kvalifik. | Destinee Martins | Svetlana Iansitova | 6-2, 1-6, 10-7 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Destinee Martins form & Svetlana Iansitova form
Destinee Martins - poslední zápasy
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 6-3, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Waco - tvrdý | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Lexington Reed | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Sophia Biolay | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Karin Kennel | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Alina Silich | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 1-4, - Destinee Martins - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Svetlana Iansitova | 6-2, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Vidovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 7-5, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Valentina Losciale | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.19 kvalifik. | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
09.11.19 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
03.11.19 kvalifik. | vs. Valeria Koussenkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
06.07.19 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
21.01.19 2. kolo | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.19 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Djibouti - tvrdý | ||||
20.12.18 čtvrtfinále | vs. Katharina Hering | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Svetlana Iansitova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - skreč | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | detail zápasu |