ZÁPAS
23.02.20 | 1. kolo kval. | Destinee Martins | Adithya Karunaratne | 6-3, 2-6, 10-5 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
11.04.01, 22 Let
11.04.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Destinee Martins vs. Adithya Karunaratne - Vzájemné zápasy
23.02.20 | 1. kolo kval. | Destinee Martins | Adithya Karunaratne | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Destinee Martins form & Adithya Karunaratne form
Destinee Martins - poslední zápasy
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 6-3, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Waco - tvrdý | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Lexington Reed | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Sophia Biolay | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Karin Kennel | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Alina Silich | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 1-4, - Destinee Martins - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Svetlana Iansitova | 6-2, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Vidovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 7-5, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Valentina Losciale | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.19 kvalifik. | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
09.11.19 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
03.11.19 kvalifik. | vs. Valeria Koussenkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
06.07.19 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
21.01.19 2. kolo | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.19 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Djibouti - tvrdý | ||||
20.12.18 čtvrtfinále | vs. Katharina Hering | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Adithya Karunaratne - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | detail zápasu |