ZÁPAS
29.05.23 | 1. kolo | Denislava Glushkova | Aneta Kladivova | 6-1, 6-3 | W40 Otocec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Denislava Glushkova | Aneta Kladivova | |
1. podání % | 47/58 (81%) | 37/53 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/47 (66%) | 14/37 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/11 (36%) | 9/16 (56%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/53 (57%) | 23/58 (40%) |
Vyhrané body celkem | 65/111 (59%) | 46/111 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Denislava Glushkova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denislava Glushkova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Denislava Glushkova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Denislava Glushkova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denislava Glushkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Denislava Glushkova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
4-1 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-2 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denislava Glushkova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-3 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Denislava Glushkova vs. Aneta Kladivova - Vzájemné zápasy
29.05.23 | 1. kolo | Denislava Glushkova | Aneta Kladivova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W40 Otocec | antuka |
Denislava Glushkova form & Aneta Kladivova form
Denislava Glushkova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Luna Vujovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Anna Gabric | 7-5, 5-7, 7-613 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Anika Jaskova | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 6-4, Tyra Caterina Grant - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Leticia Romanova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Pia Lovric | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 7-66, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-66, 1-6, 4-2, Claudia Hoste Ferrer - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Stefana Lazar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Aneta Kladivova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu |