ZÁPAS
22.06.22 | 1. kolo | Denise Hrdinkova | Valentina Gaggini | 6-1, 6-1 | W15 Bucharest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Denise Hrdinkova | Valentina Gaggini | |
1. podání % | 26/39 (67%) | 23/42 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/26 (77%) | 13/23 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/13 (69%) | 3/19 (16%) |
Vyhrané body z returnu | 26/42 (62%) | 10/39 (26%) |
Vyhrané body celkem | 55/81 (68%) | 26/81 (32%) |
Dvojchyby | 1 | 10 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Valentina Gaggini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denise Hrdinkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Valentina Gaggini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denise Hrdinkova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Valentina Gaggini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denise Hrdinkova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Valentina Gaggini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Denise Hrdinkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Valentina Gaggini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denise Hrdinkova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Valentina Gaggini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denise Hrdinkova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Valentina Gaggini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denise Hrdinkova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
22.03.01, 23 Let
22.03.01, 23 Let
Denise Hrdinkova vs. Valentina Gaggini - Vzájemné zápasy
22.06.22 | 1. kolo | Denise Hrdinkova | Valentina Gaggini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Bucharest | antuka |
Denise Hrdinkova form & Valentina Gaggini form
Denise Hrdinkova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Yuno Kitahara | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 4-0, Kamilla Bartone - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Federica Bilardo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 6-1, 1-0, Marcella Dessolis - skreč | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 2-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Anna Zyryanova | 6-0, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Panna Bartha | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Hana Becirovic Novak | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Misaki Doi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Liv Sumak | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Valentina Gaggini - poslední zápasy
W15 Padova - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Chloe Noel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
14.06.22 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Rinko Matsuda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Helena Buchwald | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
11.04.22 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.22 2. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.22 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.22 1. kolo | vs. Estelle Najean | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.22 kvalifik. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.22 2. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 2-0, Ferdaous Bahri - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.22 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.22 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Talia Neilson Gatenby | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Tabitha Holmes | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
11.01.22 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 0-6 | detail zápasu |