ZÁPAS
22.05.21 | 1. kolo kval. | Denise Hrdinkova | Doroteja Joksovic | 6-0, 6-1 | W15 Sibenik | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
24.06.00, 23 Let
24.06.00, 23 Let
Denise Hrdinkova vs. Doroteja Joksovic - Vzájemné zápasy
22.05.21 | 1. kolo kval. | Denise Hrdinkova | Doroteja Joksovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Sibenik | antuka |
Denise Hrdinkova form & Doroteja Joksovic form
Denise Hrdinkova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Yuno Kitahara | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 4-0, Kamilla Bartone - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Federica Bilardo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 6-1, 1-0, Marcella Dessolis - skreč | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 2-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Anna Zyryanova | 6-0, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Panna Bartha | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Hana Becirovic Novak | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Misaki Doi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Liv Sumak | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Doroteja Joksovic - poslední zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | detail zápasu |