ZÁPAS
28.07.16 | čtvrtfinále | Deborah Kerfs | Eliessa Vanlangendonck | 6-71, 6-4, 6-4 | Maaseik | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Deborah Kerfs | Eliessa Vanlangendonck | |
1. podání % | 73/99 (74%) | 90/111 (81%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/73 (52%) | 48/90 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/26 (46%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané break-bally | 9/16 (56%) | 7/9 (78%) |
Vyhrané body z returnu | 56/111 (50%) | 49/99 (49%) |
Vyhrané body celkem | 106/210 (50%) | 104/210 (50%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Deborah Kerfs vs. Eliessa Vanlangendonck - Vzájemné zápasy
28.07.16 | čtvrtfinále | Deborah Kerfs | Eliessa Vanlangendonck | 6-71, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Maaseik | antuka |
Deborah Kerfs form & Eliessa Vanlangendonck form
Deborah Kerfs - poslední zápasy
Amiens - antuka | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Alexandra Perper | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
13.12.17 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.17 1. kolo | vs. Melania Delai | 0-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Giada Clerici | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.11.17 čtvrtfinále | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.17 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.17 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Chayenne Ewijk | 5-7, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Rosalie Van Der Hoek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
09.10.17 1. kolo | vs. Karen Barritza | 1-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Myriam Gheziel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Saint Malo - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Cornelia Lister | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Schoonhoven - antuka | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Chayenne Ewijk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
17.08.17 2. kolo | vs. Julyette Steur | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.17 1. kolo | vs. Jamie Jillissen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo | vs. Justine Pysson | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
21.07.17 čtvrtfinále | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.17 2. kolo | vs. Michaela Boev | 0-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.17 1. kolo | vs. Carla Lucero | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Marie Temin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
De Haan - antuka | ||||
29.06.17 2. kolo | vs. Meritxell Perera Ros | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.17 1. kolo | vs. Patricia Boentgen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Eliessa Vanlangendonck - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |