ZÁPAS
30.03.22 | 1. kolo | Deborah Chiesa | Defne Cirpanli | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Deborah Chiesa | Defne Cirpanli | |
1. podání % | 13/28 (46%) | 29/45 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 13/13 (100%) | 10/29 (34%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/15 (80%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/45 (64%) | 3/28 (11%) |
Vyhrané body celkem | 54/73 (74%) | 19/73 (26%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Defne Cirpanli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Deborah Chiesa | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Defne Cirpanli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Deborah Chiesa | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Defne Cirpanli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Deborah Chiesa | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Defne Cirpanli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Deborah Chiesa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Defne Cirpanli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Deborah Chiesa | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Defne Cirpanli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Deborah Chiesa | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Defne Cirpanli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
08.10.04, 19 Let
11 257 $
08.10.04, 19 Let
11 257 $
Deborah Chiesa vs. Defne Cirpanli - Vzájemné zápasy
30.03.22 | 1. kolo | Deborah Chiesa | Defne Cirpanli | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Deborah Chiesa form & Defne Cirpanli form
Deborah Chiesa - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-0, 3-0, Lina Gjorcheska - skreč | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 7-62, 10-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 7-5, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Defne Cirpanli - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Katarina Pavlechova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Sramkova | 3-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Vasanti Shinde | 6-1, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Elena Grekul | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 7-66, 10-7 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Aglaya Fedorova | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-1, 7-5 | detail zápasu |