ZÁPAS
17.05.22 | kvalifik. | Deborah Chiesa | Berfu Cengiz | 6-3, 6-2 | W60 Rome | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Deborah Chiesa | Berfu Cengiz | |
1. podání % | 24/41 (59%) | 38/66 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/24 (67%) | 19/38 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/17 (65%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 36/66 (55%) | 14/41 (34%) |
Vyhrané body celkem | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Deborah Chiesa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Deborah Chiesa | 1-1 | |
0-0 | ||
Deborah Chiesa | 2-1 | |
0-0, 40-30 | ||
2-2 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-2 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Deborah Chiesa | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Deborah Chiesa | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Deborah Chiesa | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Deborah Chiesa | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Deborah Chiesa | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Deborah Chiesa | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Deborah Chiesa vs. Berfu Cengiz - Vzájemné zápasy
17.05.22 | kvalifik. | Deborah Chiesa | Berfu Cengiz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W60 Rome | antuka |
Deborah Chiesa form & Berfu Cengiz form
Deborah Chiesa - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-0, 3-0, Lina Gjorcheska - skreč | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 7-62, 10-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 7-5, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Berfu Cengiz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - skreč | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | detail zápasu |