ZÁPAS
20.10.21 | 1. kolo | Dayeon Back | Laura Radakovic | 6-3, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dayeon Back | Laura Radakovic | |
1. podání % | 41/51 (80%) | 31/44 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/41 (66%) | 11/31 (35%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/10 (70%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/44 (61%) | 17/51 (33%) |
Vyhrané body celkem | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Dayeon Back | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dayeon Back | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
2-1 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dayeon Back | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dayeon Back | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dayeon Back | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dayeon Back | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dayeon Back | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dayeon Back | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bosna a Herceg.
29.03.01, 23 Let
29.03.01, 23 Let
Dayeon Back vs. Laura Radakovic - Vzájemné zápasy
20.10.21 | 1. kolo | Dayeon Back | Laura Radakovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Dayeon Back form & Laura Radakovic form
Dayeon Back - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 2-1, - Dayeon Back - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Elena Micic | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alana Subasic | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Kimberly Birrell | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Dabin Kim | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Sunam Jeong | 6-1, 4-1, Sunam Jeong - skreč | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Na-Ri Kim | 4-1, Na-Ri Kim - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Cherry Kim | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Haram Kim | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Kisa Yoshioka | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Laura Radakovic - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.23 kvalifik. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
05.12.22 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - skreč | detail zápasu |