ZÁPAS
11.11.19 | 1. kolo kval. | Dasha Ivanova | Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-2 | W25 Orlando | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dasha Ivanova vs. Rasheeda Mcadoo - Vzájemné zápasy
11.11.19 | 1. kolo kval. | Dasha Ivanova | Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Orlando | antuka |
Dasha Ivanova form & Rasheeda Mcadoo form
Dasha Ivanova - poslední zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - skreč | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | detail zápasu |
Rasheeda Mcadoo - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 3. kolo | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Paulina Montiel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 7-64, 10-5 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexis Blokhina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Katherine Hui | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Rhea Verma | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Alsola | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-0 | detail zápasu |