ZÁPAS
28.09.22 | 1. kolo | Darya Shauha | Tamara Kostic | 6-0, 6-0 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Darya Shauha | Tamara Kostic | |
1. podání % | 23/40 (58%) | 20/37 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/23 (87%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/17 (47%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/37 (70%) | 12/40 (30%) |
Vyhrané body celkem | 54/77 (70%) | 23/77 (30%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Darya Shauha | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tamara Kostic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Darya Shauha | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Tamara Kostic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Darya Shauha | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Darya Shauha | 0-0 | |
1-0 | Tamara Kostic | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Darya Shauha | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Tamara Kostic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darya Shauha | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Tamara Kostic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Darya Shauha vs. Tamara Kostic - Vzájemné zápasy
28.09.22 | 1. kolo | Darya Shauha | Tamara Kostic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Darya Shauha form & Tamara Kostic form
Darya Shauha - poslední zápasy
W25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-76, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Petra Hule | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Joao Fonseca | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 7-62, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 6-4, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 finále | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Klaudija Bubelyte | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.23 čtvrtfinále | vs. Kira Pavlova | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Selina Dal | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.02.23 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.22 finále | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
01.10.22 semifinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Polina Iatcenko | 7-64, 2-0, Polina Iatcenko - skreč | detail zápasu |
Tamara Kostic - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alena Kovackova | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Hina Inoue | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Clara Tauson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Merel Hoedt | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 6-74, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Vlada Mincheva | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Selma Cadar | 4-6, 3-6 | detail zápasu |