Darya Astakhova/Darja Semenistaja vs. Maria Lourdes Carle/Olivia Gram 03.10.2020

Darya Astakhova/Darja Semenistaja vs. Maria Lourdes Carle/Olivia Gram 03.10.2020 - W15 Monastir - porovnání

ZÁPAS

03.10.20fináleDarya Astakhova/Darja Semenistaja Maria Lourdes Carle/Olivia Gram 6-4, 6-3 Tunisia W15 Monastir tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Darya Astakhova
Rusko
26.01.02, 18 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Argentina
10.02.00, 20 Let







Maria Lourdes Carle
Darja Semenistaja
Lotyšsko





Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Dánsko
23.11.00, 20 Let




Olivia Gram
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Darya Astakhova/Darja Semenistaja vs. Maria Lourdes Carle/Olivia Gram - Vzájemné zápasy

03.10.20fináleDarya Astakhova/Darja SemenistajaMaria Lourdes Carle/Olivia Gram6-4, 6-3 detail zápasuTunisia W15 Monastir tvrdý

Darya Astakhova/Darja Semenistaja - poslední zápasy

Tunisia W15 Monastir - tvrdý
03.10.20
finále
vs. Maria Lourdes Carle/Olivia Gram6-4, 6-3 výhradetail zápasu
02.10.20
semifinále
vs. Laetitia Pulchartova/Ekaterina Vishnevskaya6-2, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
01.10.20
čtvrtfinále
vs. Kathleen Kanev/Chantal Sauvant7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
14.10.19
semifinále
vs. Valeriya Olyanovskaya/Taisya Pachkaleva6-74, 2-6 prohradetail zápasu
14.10.19
1. kolo
vs. Iveta Daujotaite/Maileen Nuudi6-75, 6-4, 10-2 výhradetail zápasu
14.10.19
čtvrtfinále
vs. Julia Helbet/Anastasia Zolotareva6-1, 7-65 výhradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
07.10.19
čtvrtfinále
vs. Tamari Gagoshidze/Nino Natsvlishvili6-4, 6-3 výhradetail zápasu
07.10.19
1. kolo
vs. Zoziya Kardava/Irina Shchetinina6-2, 4-6, 10-2 výhradetail zápasu
07.10.19
semifinále
vs. Oana Georgeta Simion/Anna Siskova5-7, 7-5, 4-10 prohradetail zápasu

Maria Lourdes Carle/Olivia Gram - poslední zápasy

Tunisia W15 Monastir - tvrdý
03.10.20
finále
vs. Darya Astakhova/Darja Semenistaja4-6, 3-6 prohradetail zápasu
02.10.20
semifinále
vs. Louise Kwong/Maria Tanasescu6-3, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
01.10.20
čtvrtfinále
vs. Dia Evtimova/Anna Ureke6-3, 7-62 výhradetail zápasu
29.09.20
1. kolo
vs. Chiraz Bechri/Ines Ibbou Chiraz Bechri/Ines Ibbou - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
<