ZÁPAS
06.11.22 | 1. kolo kval. | Dariia Monakhova | Zara Darken | 6-1, 6-1 | W15 Solarino | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
14.01.03, 21 Let
14.01.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
09.08.07, 16 Let
09.08.07, 16 Let
Dariia Monakhova vs. Zara Darken - Vzájemné zápasy
06.11.22 | 1. kolo kval. | Dariia Monakhova | Zara Darken | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Solarino | koberec |
Dariia Monakhova form & Zara Darken form
Dariia Monakhova - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Elizaveta Shebekina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Amira Kaztugan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Evelina Zhuk | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Nora Svensson | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Selma Cadar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Ida Johansson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Miruna Cristea | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 6-0, 2-0, Lena Karlovcan - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Milica Stosovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Petrova | 6-0, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Suchankova | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Zara Darken - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Xibilia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-4, 0-2, - Zara Darken - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Amahee Charrier | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Radhika Yadav | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 4-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Noemi La Cagnina | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Abigail Amos | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Camilla Iervolino | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Giorgia Patti | 6-1, 6-2 | detail zápasu |