ZÁPAS
25.09.18 | 1. kolo | Daria Solovyeva | Csilla Argyelan | 7-5, 4-6, 6-4 | Chornomorsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Daria Solovyeva | Csilla Argyelan | |
1. podání % | 88/124 (71%) | 66/98 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 45/88 (51%) | 28/66 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/36 (42%) | 16/32 (50%) |
Vyhrané break-bally | 10/17 (59%) | 9/20 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 54/98 (55%) | 64/124 (52%) |
Vyhrané body celkem | 114/222 (51%) | 108/222 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Csilla Argyelan | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Solovyeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Csilla Argyelan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daria Solovyeva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Csilla Argyelan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Solovyeva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Csilla Argyelan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daria Solovyeva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Csilla Argyelan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Solovyeva | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Csilla Argyelan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Solovyeva | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Csilla Argyelan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daria Solovyeva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Csilla Argyelan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
1-2 | Csilla Argyelan | |
0-0, 40-30[BP] | ||
2-2 | Csilla Argyelan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Daria Solovyeva | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Csilla Argyelan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Solovyeva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Csilla Argyelan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Solovyeva | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Csilla Argyelan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daria Solovyeva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Csilla Argyelan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Solovyeva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Csilla Argyelan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daria Solovyeva | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Csilla Argyelan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Solovyeva | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Csilla Argyelan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Solovyeva | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Rusko
28.05.00, 23 Let
28.05.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Daria Solovyeva vs. Csilla Argyelan - Vzájemné zápasy
25.09.18 | 1. kolo | Daria Solovyeva | Csilla Argyelan | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Chornomorsk | antuka |
Daria Solovyeva form & Csilla Argyelan form
Daria Solovyeva - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Sarah Lee | - | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Csilla Argyelan - poslední zápasy
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Barbare Eristavi | 1-5, - Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 3-6, 1-4, - Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Daria Solovyeva | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
20.09.18 čtvrtfinále | vs. Daria Kudashova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Ana Shanidze | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Cagla Teoman | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandrina Naydenova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Irina Lapustina | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Vankova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Pia Konig | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Petra Melounova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Jenifer Anger | 5-7, - Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Reka Pecsi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Tea Faber | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 0-6, 1-2, - Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Adrienn Horvath | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Bojana Jovanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Encarnacion - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Liz Carolina Chileno | 4-6, - Csilla Argyelan - skreč | detail zápasu | |
Asuncion - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Lara Escauriza | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu |