ZÁPAS
09.08.21 | 1. kolo kval. | Daria Snigur | Shiho Akita | 6-2, 6-3 | W100 Landisville | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Daria Snigur | Shiho Akita | |
1. podání % | 40/56 (71%) | 22/51 (43%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/40 (70%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/16 (25%) | 7/29 (24%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 32/51 (63%) | 24/56 (43%) |
Vyhrané body celkem | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 10 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daria Snigur | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daria Snigur | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Snigur | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daria Snigur | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Snigur | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Daria Snigur vs. Shiho Akita - Vzájemné zápasy
09.08.21 | 1. kolo kval. | Daria Snigur | Shiho Akita | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W100 Landisville | tvrdý |
Daria Snigur form & Shiho Akita form
Daria Snigur - poslední zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Shiho Akita - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Cristina Dinu | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lea Ma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Diana Badalyan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 2-0, Nagi Hanatani - skreč | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-4, - Shiho Akita - skreč | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ari Matsumoto | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-6, - Shiho Akita - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, - Shiho Akita - skreč | detail zápasu |