ZÁPAS
09.12.19 | kvalifik. | Daria Snigur | Kateryna Volodko | 1-6, 6-3, 10-6 | W100+H Dubai | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Daria Snigur | Kateryna Volodko | |
1. podání % | 29/54 (54%) | 28/54 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/29 (55%) | 16/28 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/25 (32%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 29/54 (54%) | 30/54 (56%) |
Vyhrané body celkem | 53/108 (49%) | 55/108 (51%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Daria Snigur | 0-0 | |
0-0, 15-0, A-40 | ||
1-0 | Kateryna Volodko | |
0-0 | ||
Daria Snigur | 1-1 | |
1-2 | Kateryna Volodko | |
Daria Snigur | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
1-4 | Kateryna Volodko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daria Snigur | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Kateryna Volodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Snigur | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Kateryna Volodko | |
0-0 | ||
Daria Snigur | 2-1 | |
3-1 | Kateryna Volodko | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 4-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Kateryna Volodko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daria Snigur | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Kateryna Volodko | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
Daria Snigur | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 5-3 | ||
10-6 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Daria Snigur vs. Kateryna Volodko - Vzájemné zápasy
28.11.23 | 1. kolo | Kateryna Volodko | Daria Snigur | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W60 Trnava | tvrdý I. |
09.12.19 | kvalifik. | Daria Snigur | Kateryna Volodko | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | W100+H Dubai | tvrdý |
Daria Snigur form & Kateryna Volodko form
Daria Snigur - poslední zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Kateryna Volodko - poslední zápasy
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 4-5, - Kateryna Volodko - skreč | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Mona Barthel | - Kateryna Volodko - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Luksika Kumkhum | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-75, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Xiaodi You | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
24.09.23 kvalifik. | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Wushuang Zheng | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
10.09.23 kvalifik. | vs. Ankita Raina | 1-2, - Kateryna Volodko - skreč | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
08.09.23 semifinále | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Miho Kuramochi | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu |