ZÁPAS
04.11.20 | 1. kolo | Daria Mishina | Merel Hoedt | 6-4, 6-0 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Daria Mishina | Merel Hoedt | |
1. podání % | 48/64 (75%) | 25/49 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/48 (65%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/16 (44%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 29/49 (59%) | 26/64 (41%) |
Vyhrané body celkem | 67/113 (59%) | 46/113 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 13 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Mishina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Mishina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Mishina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Mishina | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Mishina | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Mishina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Mishina | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Mishina | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Daria Mishina vs. Merel Hoedt - Vzájemné zápasy
04.11.20 | 1. kolo | Daria Mishina | Merel Hoedt | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Daria Mishina form & Merel Hoedt form
Daria Mishina - poslední zápasy
Nur-Sultan - tvrdý I. | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.21 finále | vs. Julia Terziyska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.21 semifinále | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-0, Katerina Dimitrova - skreč | detail zápasu | |
10.09.21 čtvrtfinále | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Andreea Alexandra Lila | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.21 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
27.08.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 7-5, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 6-2, 4-6, - Daria Mishina - skreč | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Olga Doroshina | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Victoria Kan | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
13.02.21 semifinále | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.21 čtvrtfinále | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.21 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
05.02.21 čtvrtfinále | vs. Anna Ukolova | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.02.21 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.21 1. kolo | vs. Lyubov Kostenko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.12.20 semifinále | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.20 čtvrtfinále | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.20 2. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.12.20 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.20 1. kolo | vs. Salma Ziouti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.11.20 finále | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Merel Hoedt - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu |