Daria Kudashova vs. Anna Ureke 22.02.2021

Daria Kudashova vs. Anna Ureke 22.02.2021 - W25 Moscow - porovnání

ZÁPAS

22.02.211. kolo kval.Daria Kudashova Anna Ureke 6-1, 6-4 Russia W25 Moscow tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

Daria KudashovaAnna Ureke
1. podání %34/60 (57%)43/64 (67%)
Vyhrané body z 1.podání24/34 (71%)23/43 (53%)
Vyhrané body z 2.podání13/26 (50%)8/21 (38%)
Vyhrané break-bally5/11 (45%)2/3 (67%)
Vyhrané body z returnu33/64 (52%)23/60 (38%)
Vyhrané body celkem70/124 (56%)54/124 (44%)
Dvojchyby34
Esa

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Anna Ureke Anna Ureke podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Daria Kudashova Daria Kudashova podáva1-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
2-0Anna Ureke Anna Ureke podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Daria Kudashova Daria Kudashova podáva3-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
4-0Anna Ureke Anna Ureke podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Daria Kudashova Daria Kudashova podáva5-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP]
5-1Anna Ureke Anna Ureke podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
6-1
2
Daria Kudashova Daria Kudashova podáva0-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP]
0-1Anna Ureke Anna Ureke podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Daria Kudashova Daria Kudashova podáva1-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
2-1Anna Ureke Anna Ureke podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A
Daria Kudashova Daria Kudashova podáva2-2
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
3-2Anna Ureke Anna Ureke podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A
Daria Kudashova Daria Kudashova podáva3-3
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
3-4Anna Ureke Anna Ureke podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Daria Kudashova Daria Kudashova podáva4-4
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
5-4Anna Ureke Anna Ureke podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
6-4

Daria Kudashova
Rusko
28.03.03, 17 Let




660
48
14 931 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
02.11.99, 21 Let




789
30
26 639 $
Anna Ureke
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Daria Kudashova vs. Anna Ureke - Vzájemné zápasy

22.02.211. kolo kval.Daria KudashovaAnna Ureke6-1, 6-4 detail zápasuRussia W25 Moscow tvrdý I.

Daria Kudashova - poslední zápasy

Russia W25 Moscow - tvrdý I.
23.02.21
kvalifik.
vs. Tamara Curovic4-6, 3-6 prohradetail zápasu
22.02.21
1. kolo kval.
vs. Anna Ureke6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
05.11.20
2. kolo
vs. Daria Mishina3-6, 1-6 prohradetail zápasu
04.11.20
1. kolo
vs. Warona Mdlulwa6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
27.10.20
kvalifik.
vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz4-6, 6-2, 4-10 prohradetail zápasu
26.10.20
2. kolo kval.
vs. Maria Krupenina6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
22.10.20
2. kolo
vs. Anastasia Tikhonova6-3, 3-6, 5-7 prohradetail zápasu
21.10.20
1. kolo
vs. Laura Pigossi4-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
15.10.20
2. kolo
vs. Mariia Tkacheva6-73, 3-6 prohradetail zápasu
14.10.20
1. kolo
vs. Anastasia Tikhonova6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
10.10.20
semifinále
vs. Sandra Samir2-6, 6-72 prohradetail zápasu
09.10.20
čtvrtfinále
vs. Yekaterina Dmitrichenko6-3, 6-1 výhradetail zápasu
08.10.20
2. kolo
vs. Anna Morgina6-2, 6-2 výhradetail zápasu
07.10.20
1. kolo
vs. Hala Fouad6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Russia W25 Moscow - tvrdý I.
26.02.20
1. kolo
vs. Ekaterina Yashina5-7, 6-2, 3-6 prohradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Eva Garkusha6-4, 6-1 výhradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Ksenia Kolesnikova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Russia W25 Kazan - tvrdý I.
23.01.20
2. kolo
vs. Shalimar Talbi6-0, 5-7, 5-7 prohradetail zápasu
22.01.20
1. kolo
vs. Amina Anshba2-6, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu
21.01.20
kvalifik.
vs. Dana Shakirova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Anna Protsenko6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - tvrdý I.
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Kristina Dmitruk3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey W25 Istanbul - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo
vs. Lesley Kerkhove2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
19.10.19
finále
vs. Oana Georgeta Simion6-2, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
18.10.19
semifinále
vs. Anna Siskova3-6, 6-3, 7-63 výhradetail zápasu
17.10.19
čtvrtfinále
vs. Marianna Zakarlyuk6-3, 6-3 výhradetail zápasu
16.10.19
2. kolo
vs. Pia Brglez6-3, 6-2 výhradetail zápasu
14.10.19
1. kolo
vs. Tatsiana Sasnouskaya7-5, 5-7, 6-0 výhradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
11.10.19
čtvrtfinále
vs. Oana Georgeta Simion3-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Nonna Kurginyan4-6, 6-1, 7-5 výhradetail zápasu

Anna Ureke - poslední zápasy

Russia W25 Moscow - tvrdý I.
22.02.21
1. kolo kval.
vs. Daria Kudashova1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
27.10.20
1. kolo
vs. Yasmine Mansouri0-4, - Anna Ureke - skrečprohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
20.10.20
1. kolo
vs. Lisa Ponomar4-6, 1-5, - Anna Ureke - skrečprohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
16.10.20
čtvrtfinále
vs. Maria Lourdes Carle3-6, 5-7 prohradetail zápasu
15.10.20
2. kolo
vs. Zofia Podbiol6-4, 7-5 výhradetail zápasu
13.10.20
1. kolo
vs. Sylvie Zund3-6, 6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
09.10.20
čtvrtfinále
vs. Maria Lourdes Carle2-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.10.20
2. kolo
vs. Sylvie Zund6-2, 6-3 výhradetail zápasu
06.10.20
1. kolo
vs. Marija Semenistaja6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
29.09.20
1. kolo
vs. Chiara Catini1-6, 6-73 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
22.09.20
1. kolo
vs. Lulu Sun2-6, 0-3, - Anna Ureke - skrečprohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
16.09.20
1. kolo
vs. Zoe Howard6-2, 1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Australia W25 Mildura - tráva
05.03.20
1. kolo
vs. Alana Parnaby6-71, 3-6 prohradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Monique Barry4-6, 7-5, 10-5 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Natasha Russell2-6, 6-1, 13-11 výhradetail zápasu
Australia W25 Perth - tvrdý
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Mana Kawamura3-6, 0-6 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Sophia Fry6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Australia W25 Perth - tvrdý
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Mia Repac3-6, 0-4, - Anna Ureke - skrečprohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
15.01.20
1. kolo
vs. Silvia Njiric3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
11.01.20
semifinále
vs. Zeynep Sonmez2-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.01.20
čtvrtfinále
vs. Anastasia Kovaleva6-2, 6-1 výhradetail zápasu
09.01.20
2. kolo
vs. Eva Garkusha6-2, 6-4 výhradetail zápasu
07.01.20
1. kolo
vs. Nina Rudiukova1-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
23.10.19
1. kolo
vs. Valentina Gaggini4-6, 0-2, - Anna Ureke - skrečprohradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
17.10.19
2. kolo
vs. Costanza Traversi6-73, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Sophia Intert6-3, 3-6, 6-0 výhradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
11.10.19
čtvrtfinále
vs. Taisya Pachkaleva5-7, 2-6 prohradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Izabela Gabriela Novac6-77, 6-0, 6-1 výhradetail zápasu
08.10.19
1. kolo
vs. Margarita Ignatjeva6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Ukraine W15 Chornomorsk - antuka
05.10.19
čtvrtfinále
vs. Taisya Pachkaleva5-7, 6-4, 5-7 prohradetail zápasu
<