ZÁPAS
07.11.19 | 2. kolo | Danka Kovinic | Fang Ying Xun | 7-5, 6-4 | W100 Shenzhen | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Danka Kovinic | Fang Ying Xun | |
1. podání % | 45/78 (58%) | 45/81 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/45 (64%) | 31/45 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/33 (58%) | 14/36 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 36/81 (44%) | 30/78 (38%) |
Vyhrané body celkem | 84/159 (53%) | 75/159 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Fang Ying Xun | |
0-0 | ||
Danka Kovinic | 2-1 | |
0-0, 15-15 | ||
2-2 | Fang Ying Xun | |
0-0 | ||
Danka Kovinic | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Danka Kovinic | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Danka Kovinic | 4-5 | |
0-0, 15-15, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Fang Ying Xun | |
0-0 | ||
Danka Kovinic | 6-5 | |
0-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Danka Kovinic | 1-0 | |
0-0 | ||
Danka Kovinic | 3-0 | |
0-0, 0-30 | ||
3-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Danka Kovinic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Danka Kovinic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Fang Ying Xun | |
0-0 | ||
Danka Kovinic | 5-4 | |
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Danka Kovinic vs. Fang Ying Xun - Vzájemné zápasy
07.11.19 | 2. kolo | Danka Kovinic | Fang Ying Xun | 7-5, 6-4 | detail zápasu | W100 Shenzhen | tvrdý |
13.03.18 | 1. kolo | Fang Ying Xun | Danka Kovinic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Shenzhen | tvrdý |
07.03.18 | 1. kolo | Fang Ying Xun | Danka Kovinic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Zhuhai | tvrdý |
Danka Kovinic form & Fang Ying Xun form
Danka Kovinic - poslední zápasy
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Lauren Davis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
15.08.23 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Linda Noskova | 3-6, 1-2, - Danka Kovinic - skreč | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
12.05.23 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 1-4, - Danka Kovinic - skreč | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
23.04.23 finále | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.04.23 semifinále | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Marie Bouzkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Eugenie Bouchard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
27.02.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
03.02.23 čtvrtfinále | vs. Alycia Parks | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Lauren Davis | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.23 semifinále | vs. Cori Gauff | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.23 čtvrtfinále | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Fang Ying Xun - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - skreč | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu |