ZÁPAS
03.11.22 | 2. kolo | Daniela Vismane | Iveta Dapkute | 6-2, 3-6, 6-4 | W25 Haabneeme | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Daniela Vismane | Iveta Dapkute | |
1. podání % | 69/86 (80%) | 63/95 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/69 (58%) | 32/63 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/17 (41%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 46/95 (48%) | 39/86 (45%) |
Vyhrané body celkem | 93/181 (51%) | 88/181 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniela Vismane | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Daniela Vismane | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daniela Vismane | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniela Vismane | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniela Vismane | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Daniela Vismane vs. Iveta Dapkute - Vzájemné zápasy
03.11.22 | 2. kolo | Daniela Vismane | Iveta Dapkute | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | W25 Haabneeme | tvrdý I. |
Daniela Vismane form & Iveta Dapkute form
Daniela Vismane - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - skreč | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Iveta Dapkute - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - skreč | detail zápasu |