ZÁPAS
20.06.22 | kvalifik. | Daniela Glanzer | Florence Fohnen | 6-2, 6-4 | W15 Alkmaar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rakúsko
09.03.03, 21 Let
09.03.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
19.10.05, 18 Let
19.10.05, 18 Let
Daniela Glanzer vs. Florence Fohnen - Vzájemné zápasy
20.06.22 | kvalifik. | Daniela Glanzer | Florence Fohnen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Alkmaar | antuka |
Daniela Glanzer form & Florence Fohnen form
Daniela Glanzer - poslední zápasy
W25 Tarvisio - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Mia Liepert | - | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Barbora Zaviskova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
07.05.23 kvalifik. | vs. Katarina Sopkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Jasmin-Sabrina Opris | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Arabella Koller | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Liisa Vehvilainen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Valentina Ivanov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-75, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Chiara Scholl | - | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Warda Ait El Bachir | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Florence Fohnen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Darcy Parke | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Alise Cernecka | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Annenheim - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Katriin Saar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Asia Serafini | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Maria Sholokhova | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Florence Fohnen - poslední zápasy
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Iulia Bucea | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Pia Praefke | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Jill Van Den Dungen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Eupen - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Barbara Haas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.22 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Mia Mack | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Barbora Zaviskova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu |