ZÁPAS
18.11.20 | 1. kolo | Daniela Glanzer | Elisabeth Iila | 6-3, 6-2 | W15 Haabneeme | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Daniela Glanzer | Elisabeth Iila | |
1. podání % | 32/52 (62%) | 28/59 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/32 (59%) | 17/28 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/20 (45%) | 6/31 (19%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 36/59 (61%) | 24/52 (46%) |
Vyhrané body celkem | 64/111 (58%) | 47/111 (42%) |
Dvojchyby | 5 | 8 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Elisabeth Iila | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniela Glanzer | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Elisabeth Iila | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Glanzer | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Elisabeth Iila | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniela Glanzer | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Elisabeth Iila | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniela Glanzer | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Elisabeth Iila | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Daniela Glanzer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Elisabeth Iila | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Glanzer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Elisabeth Iila | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniela Glanzer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Elisabeth Iila | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniela Glanzer | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Elisabeth Iila | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Rakúsko
09.03.03, 21 Let
09.03.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Estónsko
19.12.04, 19 Let
19.12.04, 19 Let
Daniela Glanzer vs. Elisabeth Iila - Vzájemné zápasy
18.11.20 | 1. kolo | Daniela Glanzer | Elisabeth Iila | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Haabneeme | tvrdý I. |
Daniela Glanzer form & Elisabeth Iila form
Daniela Glanzer - poslední zápasy
W25 Tarvisio - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Mia Liepert | - | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Barbora Zaviskova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
07.05.23 kvalifik. | vs. Katarina Sopkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Jasmin-Sabrina Opris | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Arabella Koller | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Liisa Vehvilainen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Valentina Ivanov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-75, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Chiara Scholl | - | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Warda Ait El Bachir | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Florence Fohnen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Darcy Parke | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Alise Cernecka | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Annenheim - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Katriin Saar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Asia Serafini | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Maria Sholokhova | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Elisabeth Iila - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Matylda Burylo | 7-5, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Jana Otzipka | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Lorentzon | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Demi Tran | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Franca Cecilia Di Pietro | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Saara Aerila | 7-5, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Pauline Courcoux | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Elettra Gradassi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Morane Meyers | 4-6, 6-3, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | - Elisabeth Iila - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Elena Gemovic | 2-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-3 | detail zápasu |