ZÁPAS
13.02.20 | 2. kolo | Dalila Spiteri | Svenja Ochsner | 4-6, 6-1, 6-4 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dalila Spiteri | Svenja Ochsner | |
1. podání % | 71/100 (71%) | 75/119 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/71 (61%) | 43/75 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/29 (28%) | 11/44 (25%) |
Vyhrané break-bally | 9/23 (39%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 65/119 (55%) | 49/100 (49%) |
Vyhrané body celkem | 116/219 (53%) | 103/219 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Dalila Spiteri | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalila Spiteri | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Svenja Ochsner | |
0-0 | ||
Dalila Spiteri | 2-3 | |
0-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A | ||
Dalila Spiteri | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Svenja Ochsner | |
0-0 | ||
Dalila Spiteri | 4-5 | |
0-0, 15-15 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0 | ||
Dalila Spiteri | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dalila Spiteri | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-1 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dalila Spiteri | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Svenja Ochsner | |
6-1 |
3 | ||
Dalila Spiteri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Spiteri | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
2-1 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40[BP] | ||
Dalila Spiteri | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalila Spiteri | 4-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-3 | Svenja Ochsner | |
0-0 | ||
Dalila Spiteri | 4-4 | |
0-0, 15-0 | ||
5-4 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-40, 40-A | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dalila Spiteri vs. Svenja Ochsner - Vzájemné zápasy
13.02.20 | 2. kolo | Dalila Spiteri | Svenja Ochsner | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Dalila Spiteri form & Svenja Ochsner form
Dalila Spiteri - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Marie Benoit | 5-7, 0-2, - Dalila Spiteri - skreč | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Emma Lene | 6-73, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-77, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
05.11.23 finále | vs. Lisa Pigato | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-67, 6-71, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ireni Lucia | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Sandy Marti | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Svenja Ochsner - poslední zápasy
W25 Telavi - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jonkoping - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.21 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Salinas - tvrdý | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Salinas - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
05.04.21 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.21 finále | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.21 semifinále | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.21 čtvrtfinále | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.02.21 2. kolo | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.02.21 kvalifik. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu |