ZÁPAS
13.11.19 | 1. kolo | Dalila Jakupovic | Ya Hsin Lee | 2-6, 6-2, 6-2 | Taipei | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Dalila Jakupovic | Ya Hsin Lee | |
1. podání % | 67/84 (80%) | 46/69 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/67 (60%) | 28/46 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/17 (41%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 34/69 (49%) | 37/84 (44%) |
Vyhrané body celkem | 81/153 (53%) | 72/153 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dalila Jakupovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Dalila Jakupovic | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dalila Jakupovic | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dalila Jakupovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dalila Jakupovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ya Hsin Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dalila Jakupovic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
10.04.01, 22 Let
14 773 $
10.04.01, 22 Let
14 773 $
Dalila Jakupovic vs. Ya Hsin Lee - Vzájemné zápasy
13.11.19 | 1. kolo | Dalila Jakupovic | Ya Hsin Lee | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | Taipei | koberec |
Dalila Jakupovic form & Ya Hsin Lee form
Dalila Jakupovic - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Thasaporn Naklo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Yeon Woo Ku | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Miriana Tona | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Akiko Omae | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-2, 6-70 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Carole Monnet | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Tina Nadine Smith | 7-65, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, Himeno Sakatsume - skreč | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Ya Hsin Lee - poslední zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Monique Barry | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ye Eun Kim | 6-2, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Fernanda Labrana | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 čtvrtfinále | vs. Chiraz Bechri | 6-72, - Ya Hsin Lee - skreč | detail zápasu | |
11.02.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
09.02.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Ferdaous Bahri | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.23 čtvrtfinále | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.02.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Keitel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Ewa Czapulak | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.22 semifinále | vs. Sijia Wei | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.22 kvalifik. | vs. Han Shi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |