ZÁPAS
22.07.19 | 1. kolo kval. | Cristina Elena Tiglea | Aurora Zantedeschi | 7-5, 6-2 | W15 Schio | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Cristina Elena Tiglea | Aurora Zantedeschi | |
1. podání % | 43/66 (65%) | 37/63 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/43 (60%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/23 (52%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 34/63 (54%) | 28/66 (42%) |
Vyhrané body celkem | 72/129 (56%) | 57/129 (44%) |
Dvojchyby | 6 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Cristina Elena Tiglea | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Cristina Elena Tiglea | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Aurora Zantedeschi | |
Cristina Elena Tiglea | 2-2 | |
2-3 | Aurora Zantedeschi | |
Cristina Elena Tiglea | 3-3 | |
3-4 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Cristina Elena Tiglea | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Cristina Elena Tiglea | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Cristina Elena Tiglea | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0 | ||
Cristina Elena Tiglea | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Cristina Elena Tiglea | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
5-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0 | ||
6-2 |
Taliansko
09.06.01, 22 Let
09.06.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Cristina Elena Tiglea vs. Aurora Zantedeschi - Vzájemné zápasy
22.07.19 | 1. kolo kval. | Cristina Elena Tiglea | Aurora Zantedeschi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W15 Schio | antuka |
Cristina Elena Tiglea form & Aurora Zantedeschi form
Cristina Elena Tiglea - poslední zápasy
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Maria Kononova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexia Harmon | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Mansi Vadyala | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Zdena Safarova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Yu Chin Tsai | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Sofia Camila Rojas | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Angella Okutoyi | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Selina Atay | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Korashvili | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Sofia Camila Rojas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 6-1, 2-0, Margaux Komano - skreč | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Margaux Komano | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Chiara Fornasieri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Marilouise Van Zyl | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Indianna Spink | 6-2, 6-75, 6-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Camila Rojas | 1-6, 7-64, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivana Corley | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.19 kvalifik. | vs. Juline Fayard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Clara Burel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Rania Azziz | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Aurora Zantedeschi - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | detail zápasu |