ZÁPAS
18.12.20 | čtvrtfinále | Cristina Dinu | Daria Lopatetskaya | 6-3, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Cristina Dinu | Daria Lopatetskaya | |
1. podání % | 28/44 (64%) | 31/49 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/28 (68%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/49 (61%) | 16/44 (36%) |
Vyhrané body celkem | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Cristina Dinu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cristina Dinu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Cristina Dinu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Cristina Dinu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cristina Dinu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cristina Dinu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Cristina Dinu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cristina Dinu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Cristina Dinu vs. Daria Lopatetskaya - Vzájemné zápasy
18.12.20 | čtvrtfinále | Cristina Dinu | Daria Lopatetskaya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Cristina Dinu form & Daria Lopatetskaya form
Cristina Dinu - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - skreč | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
12.01.24 semifinále | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-77, 6-4 | detail zápasu |
Daria Lopatetskaya - poslední zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - skreč | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - skreč | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | detail zápasu |