ZÁPAS
23.02.21 | kvalifik. | Cristina Dinu | Ani Vangelova | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Cristina Dinu vs. Ani Vangelova - Vzájemné zápasy
23.02.21 | kvalifik. | Cristina Dinu | Ani Vangelova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Cristina Dinu form & Ani Vangelova form
Cristina Dinu - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - skreč | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
12.01.24 semifinále | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-77, 6-4 | detail zápasu |
Ani Vangelova - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 5-7, 2-6 | detail zápasu |