ZÁPAS
21.09.19 | semifinále | Andreea Mitu | Nicoleta Dascalu | 6-1, 7-5 | W25 Arad | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Andreea Mitu | Nicoleta Dascalu | |
1. podání % | 43/59 (73%) | 49/79 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/43 (63%) | 20/49 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/16 (44%) | 18/30 (60%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 41/79 (52%) | 25/59 (42%) |
Vyhrané body celkem | 75/138 (54%) | 63/138 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nicoleta Dascalu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Mitu | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Nicoleta Dascalu | |
Andreea Mitu | 3-1 | |
4-1 | Nicoleta Dascalu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Mitu | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Nicoleta Dascalu | |
0-0, 0-15 | ||
Andreea Mitu | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-2 | Nicoleta Dascalu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Mitu | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-3 | Nicoleta Dascalu | |
0-0, 15-0 | ||
Andreea Mitu | 2-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Nicoleta Dascalu | |
0-0, 0-15 | ||
Andreea Mitu | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Nicoleta Dascalu | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Mitu | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Nicoleta Dascalu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Andreea Mitu | 6-5 | |
0-0, 15-0 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andreea Mitu vs. Nicoleta Dascalu - Vzájemné zápasy
21.09.19 | semifinále | Andreea Mitu | Nicoleta Dascalu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | W25 Arad | antuka |
10.11.14 | 2. kolo | Andreea Mitu | Nicoleta Dascalu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Dubai | tvrdý |
15.09.14 | 1. kolo | Andreea Mitu | Nicoleta Dascalu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | Dobrich | antuka |
Andreea Mitu form & Nicoleta Dascalu form
Andreea Mitu - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Ana Lanisek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Nicoleta Dascalu - poslední zápasy
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Ioana Daria Macos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Marie Slamenikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.22 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 7-65, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.22 kvalifik. | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-5, - Nicoleta Dascalu - skreč | detail zápasu | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.22 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-75, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-73, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Misaki Matsuda | 6-711, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
W80 Valencia - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Valencia - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
26.01.21 kvalifik. | vs. Gaelle Desperrier | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.21 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-0, Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
14.01.21 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.01.21 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Cagnes - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.09.20 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 4-6, 5-7 | detail zápasu |