ZÁPAS
11.10.20 | 1. kolo kval. | Cosima Trinity Calinescu | Lola Mireille Glantz | 6-3, 6-4 | W15 Funchal | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
17.02.02, 22 Let
17.02.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
26.08.00, 23 Let
26.08.00, 23 Let
Cosima Trinity Calinescu vs. Lola Mireille Glantz - Vzájemné zápasy
11.10.20 | 1. kolo kval. | Cosima Trinity Calinescu | Lola Mireille Glantz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Funchal | tvrdý |
Cosima Trinity Calinescu form & Lola Mireille Glantz form
Cosima Trinity Calinescu - poslední zápasy
W25 Den - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Marie Temin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Lynda Benkaddour | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.21 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Pia Praefke | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Valentina Mutilba | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Julia Riera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.21 2. kolo kval. | vs. Maria Zolotukhina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Lucia Martinez Gomez | 7-63, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 1-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Habiba El_anany | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.21 kvalifik. | vs. Clarisse Aussert | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Leire De Ezcurra | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
06.09.21 kvalifik. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Leire De Ezcurra | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Aix - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Marine Szostak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Rose Alix Vidal | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Layla Bryant | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu |
Lola Mireille Glantz - poslední zápasy
W15 Les - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Camilia Samel Druz | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.20 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.20 kvalifik. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Daniela Jelinkova | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.20 kvalifik. | vs. Alina Michalitsch | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Rebeca Pereira | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Fatma Mornagui | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Funchal - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Sabina Dadaciu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-3, 3-1, Demi Tran - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-4, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Elva Andrea Brindis Sanchez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Katya Ramirez | 6-0, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Fanni Gecsek | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-1, 3-0, Angelina Graovac - skreč | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Margarita Ten | - Lola Mireille Glantz - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Patricija Spaka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Maika M. Adair | 6-4, 6-0 | detail zápasu |