Veľká Británia
08.09.93, 30 Let
08.09.93, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
26.11.97, 26 Let
26.11.97, 26 Let
Soumeya Anane vs. Constanze Stepan - Vzájemné zápasy
13.06.16 | kvalifik. | Constanze Stepan | Soumeya Anane | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Soumeya Anane form & Constanze Stepan form
Soumeya Anane - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | - | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Nicole Poj | 4-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
11.09.22 2. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Joanna Garland | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Aditi Sinha | 2-0, Aditi Sinha - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.01.22 kvalifik. | vs. Anastasia Piangerelli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Dooa Akyurek | 2-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.21 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
13.09.21 kvalifik. | vs. Naia Mercadier | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Marie-Charlot Lonnemann | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Adele Burato | 6-1, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Michaela Koricinova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 5-7, - Soumeya Anane - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Miyu Kato | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Beyza Yaniklar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu |
Constanze Stepan - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicole Khirin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Polina Gubina | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Nikiforova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ivania Martinich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.18 kvalifik. | vs. Lorin Tilipman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Nastassja Burnett | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.02.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.02.18 kvalifik. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu |