ZÁPAS
05.09.19 | 2. kolo | Constance Sibille | Nicole Gadient | 6-4, 6-2 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Constance Sibille | Nicole Gadient | |
1. podání % | 32/54 (59%) | 44/66 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/32 (72%) | 23/44 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/22 (59%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 33/66 (50%) | 18/54 (33%) |
Vyhrané body celkem | 69/120 (58%) | 51/120 (43%) |
Dvojchyby | 6 | 5 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Constance Sibille | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0 | ||
Constance Sibille | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-2 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Constance Sibille | 1-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-3 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Constance Sibille | 3-3 | |
0-0, 0-15 | ||
4-3 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A | ||
Constance Sibille | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Nicole Gadient | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Constance Sibille | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Constance Sibille | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A | ||
Constance Sibille | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Constance Sibille | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
5-2 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
07.08.98, 25 Let
28 926 $
07.08.98, 25 Let
28 926 $
Constance Sibille vs. Nicole Gadient - Vzájemné zápasy
05.09.19 | 2. kolo | Constance Sibille | Nicole Gadient | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Constance Sibille form & Nicole Gadient form
Constance Sibille - poslední zápasy
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.19 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-73, - Constance Sibille - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Gina Veyder | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Yu Shan | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Indy De Vroome | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 1-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Margaux Orange | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Lisa Pigato | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Alice Amendola | 6-74, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Francesca Rumi | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.09.19 finále | vs. Karin Kennel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Sophia Biolay | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.08.19 semifinále | vs. Seone Mendez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Alicia Smith | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Amanda Carreras | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Marte Lambrecht | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Pauline Wuarin | 5-3, Pauline Wuarin - skreč | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Jana Fett | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Salma Djoubri | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Nicole Gadient - poslední zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu |