ZÁPAS
18.11.22 | čtvrtfinále | Conny Perrin | Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-3 | W25 Saint | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Conny Perrin | Ekaterina Kazionova | |
1. podání % | 30/58 (52%) | 27/38 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/30 (73%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/28 (54%) | 8/11 (73%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 17/38 (45%) | 21/58 (36%) |
Vyhrané body celkem | 54/96 (56%) | 42/96 (44%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Conny Perrin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
Conny Perrin | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Conny Perrin | 4-1 | |
0-0, 0-15 | ||
4-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-40, 40-15[BP] | ||
Conny Perrin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Conny Perrin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Conny Perrin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Conny Perrin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Conny Perrin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Conny Perrin vs. Ekaterina Kazionova - Vzájemné zápasy
18.11.22 | čtvrtfinále | Conny Perrin | Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Saint | tvrdý I. |
Conny Perrin form & Ekaterina Kazionova form
Conny Perrin - poslední zápasy
Charleston - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Ekaterina Kazionova - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detail zápasu |