ZÁPAS
09.06.21 | 1. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Vanja Gudelj | 6-1, 6-0 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Claudia Hoste Ferrer | Vanja Gudelj | |
1. podání % | 22/33 (67%) | 25/46 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/22 (82%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/11 (64%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/46 (65%) | 8/33 (24%) |
Vyhrané body celkem | 55/79 (70%) | 24/79 (30%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Vanja Gudelj | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Vanja Gudelj | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Vanja Gudelj | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Vanja Gudelj | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Vanja Gudelj | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Vanja Gudelj | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
27.10.02, 21 Let
27.10.02, 21 Let
Claudia Hoste Ferrer vs. Vanja Gudelj - Vzájemné zápasy
09.06.21 | 1. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Vanja Gudelj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Claudia Hoste Ferrer form & Vanja Gudelj form
Claudia Hoste Ferrer - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-60, 4-2, Chiara Girelli - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Vanja Gudelj - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Noka Juric | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Simina Maria Ionel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Cayetana Gay | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Marta Pico Navarro | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Maria Andrienko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 3-0, Judith Hernandez Miranda - skreč | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kayla Lorrimer | 5-7, 7-5, 16-14 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Julia Camblor | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mahin Qureshi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Taylor Gruber | 1-6, 3-6 | detail zápasu |