ZÁPAS
14.01.19 | 1. kolo kval. | Clara Vlasselaer | Feryel Ben Hassen | 6-3, 6-4 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tunisko
06.10.04, 19 Let
06.10.04, 19 Let
Clara Vlasselaer vs. Feryel Ben Hassen - Vzájemné zápasy
14.01.19 | 1. kolo kval. | Clara Vlasselaer | Feryel Ben Hassen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Clara Vlasselaer form & Feryel Ben Hassen form
Clara Vlasselaer - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Martina Colmegna | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Feryel Ben Hassen - poslední zápasy
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Eala | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Diana De Simone | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Gloriana Nahum | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Saoirse Breen | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Molly Helgesson | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.23 1. kolo | vs. Selya Rakki | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.22 2. kolo | vs. Malak El Allami | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.12.22 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. Helena Stevic | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Shona Nakano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Ranim Rassil | 4-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.22 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu |