ZÁPAS
23.03.19 | semifinále | Clara Tauson | Eudice Wong Chong | 6-2, 6-1 | W15 Xiamen | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Clara Tauson | Eudice Wong Chong | |
1. podání % | 40/64 (63%) | 27/47 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/40 (63%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/24 (50%) | 9/20 (45%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 29/47 (62%) | 27/64 (42%) |
Vyhrané body celkem | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Tauson | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Tauson | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Clara Tauson | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Tauson | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Clara Tauson | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Eudice Wong Chong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Clara Tauson vs. Eudice Wong Chong - Vzájemné zápasy
23.03.19 | semifinále | Clara Tauson | Eudice Wong Chong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Xiamen | tvrdý |
Clara Tauson form & Eudice Wong Chong form
Clara Tauson - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
05.01.24 semifinále | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Hanne Vandewinkel | - | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - skreč | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Eudice Wong Chong - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Maegan Manasse | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Timea Babos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alja Senica | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Yue Yuan | - Eudice Wong Chong - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 7-65, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
10.09.23 kvalifik. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-4, 7-68 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Xiaodi You | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-4, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Valeria Savinykh | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-3, 3-1, Harriet Dart - skreč | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | detail zápasu |