ZÁPAS
28.06.21 | 1. kolo kval. | Christine Gouws | Julia Klimovicz | 6-3, 6-72, 10-3 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
JAR
25.06.01, 22 Let
25.06.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
10.07.03, 20 Let
10.07.03, 20 Let
Christine Gouws vs. Julia Klimovicz - Vzájemné zápasy
28.06.21 | 1. kolo kval. | Christine Gouws | Julia Klimovicz | 6-3, 6-72, 10-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Christine Gouws form & Julia Klimovicz form
Christine Gouws - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Relebogile Sereo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Basson | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Honori Koyama | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Hania Abouelsaad | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Tabeth Tadoum | 4-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Lena Thomas Iglesias | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Anna Wise | 6-4, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Volkov | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Carol Plakk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 7-66, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 4-6, - Christine Gouws - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Amira Bargaoui | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Stefani Webb | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Stefani Webb | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Stephanie Kent | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Julia Klimovicz - poslední zápasy
W25 Florianopolis - tvrdý | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Florianopolis - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Blumenau - antuka | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lambare - antuka | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Martina Belen Roldan Santander | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.12.21 1. kolo | vs. Thamna Jazmin Diaz Alvarenga | 7-67, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
22.11.21 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aparecida - antuka | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Isabelle Turra Karam | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Rio - antuka | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Gabriela Yamate Almeida | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Piracicaba - antuka | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Tara Malik | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Paris Corley | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Marne Dercksen | 6-3, 6-74, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 3-6, 7-62, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Carolina Piferi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
02.12.20 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Amira Badawi | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Salma Raslan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Olimpia - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Althea Hudson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Luiza Rodrigues Daud | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Anja Draskovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 7-65, 5-7, 10-8 | detail zápasu |