ZÁPAS
11.10.21 | 1. kolo kval. | Chihiro Muramatsu | Sashi Kempster | 6-1, 6-1 | W25 Lagos | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Chihiro Muramatsu | Sashi Kempster | |
1. podání % | 25/32 (78%) | 29/46 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/25 (88%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/7 (86%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané body z returnu | 26/46 (57%) | 4/32 (13%) |
Vyhrané body celkem | 54/78 (69%) | 24/78 (31%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sashi Kempster | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Chihiro Muramatsu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Sashi Kempster | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Chihiro Muramatsu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Sashi Kempster | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chihiro Muramatsu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Sashi Kempster | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Chihiro Muramatsu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sashi Kempster | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Chihiro Muramatsu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Sashi Kempster | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Chihiro Muramatsu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Sashi Kempster | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chihiro Muramatsu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
13.05.03, 20 Let
13.05.03, 20 Let
Chihiro Muramatsu vs. Sashi Kempster - Vzájemné zápasy
11.10.21 | 1. kolo kval. | Chihiro Muramatsu | Sashi Kempster | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Lagos | tvrdý |
Chihiro Muramatsu form & Sashi Kempster form
Chihiro Muramatsu - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Dabin Kim | 4-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Reina Goto | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mia Horvit | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Hayu Kinoshita | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Nayar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Lara Walker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lily Fairclough | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ashlee Narker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Cecilia Franzin | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Sashi Kempster - poslední zápasy
W25 Sibenik - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 2-5, - Sashi Kempster - skreč | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Kristina Novak | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Mila Badics | 2-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.22 kvalifik. | vs. Manca Pislak | 6-72, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Funchal - tvrdý | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
20.09.21 1. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Yarden Akler | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Debora Madile | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - tvrdý | ||||
03.07.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
14.06.21 kvalifik. | vs. Freya Christie | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
07.06.21 kvalifik. | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
31.08.20 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Madalena Marques | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Oeiras - antuka | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 2-6, 3-6 | detail zápasu |