ZÁPAS
20.05.19 | 1. kolo kval. | Chieh-Yu Hsu | Dabin Oh | 6-2, 6-2 | W25 Goyang | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Chieh-Yu Hsu | Dabin Oh | |
1. podání % | 53/75 (71%) | 37/54 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/53 (68%) | 17/37 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/22 (45%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/11 (9%) |
Vyhrané body z returnu | 30/54 (56%) | 29/75 (39%) |
Vyhrané body celkem | 76/129 (59%) | 53/129 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Dabin Oh | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Chieh-Yu Hsu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Dabin Oh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Dabin Oh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Dabin Oh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Chieh-Yu Hsu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Dabin Oh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Dabin Oh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Dabin Oh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Chieh-Yu Hsu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Dabin Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
02.06.94, 29 Let
02.06.94, 29 Let
Chieh-Yu Hsu vs. Dabin Oh - Vzájemné zápasy
20.05.19 | 1. kolo kval. | Chieh-Yu Hsu | Dabin Oh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Goyang | tvrdý |
Chieh-Yu Hsu form & Dabin Oh form
Chieh-Yu Hsu - poslední zápasy
W35 Wesley - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Panna Bartha | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Tara Malik | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Alana Smith | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Autumn Clemons | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Peyre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Kolie Allen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Dj Bennett | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Gruber | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jackson - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Hibah Shaikh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Noa Boyd | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Ana Grubor | 6-3, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Layne Sleeth | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Lexington - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 5-7, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Huntsville - antuka | ||||
27.05.23 semifinále | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Dabin Oh - poslední zápasy
W25 Incheon - tvrdý | ||||
06.06.22 kvalifik. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Hyeyeong Lim | 1-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Amber Marshall | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Sihyeong Cho | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Mi Jin Kim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. So-Ra Lee | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Hyeseo Shin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Hanna Chang | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Ha Yeong Ryu | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Jeongyun Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Ah Song | 5-3, Ah Song - skreč | detail zápasu | |
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | Dainhee Kim - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Soyeon Park | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Hyojin Kong | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu |