ZÁPAS
21.05.19 | kvalifik. | Chieh-Yu Hsu | Eunyeong Park | 6-1, 6-3 | W25 Goyang | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Chieh-Yu Hsu | Eunyeong Park | |
1. podání % | 32/47 (68%) | 26/45 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/32 (66%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/15 (60%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/45 (62%) | 17/47 (36%) |
Vyhrané body celkem | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Eunyeong Park | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Eunyeong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Chieh-Yu Hsu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Eunyeong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Eunyeong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Chieh-Yu Hsu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Eunyeong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Eunyeong Park | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Chieh-Yu Hsu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Eunyeong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chieh-Yu Hsu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Eunyeong Park | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Chieh-Yu Hsu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
12.11.99, 24 Let
12.11.99, 24 Let
Chieh-Yu Hsu vs. Eunyeong Park - Vzájemné zápasy
21.05.19 | kvalifik. | Chieh-Yu Hsu | Eunyeong Park | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W25 Goyang | tvrdý |
Chieh-Yu Hsu form & Eunyeong Park form
Chieh-Yu Hsu - poslední zápasy
W35 Wesley - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Panna Bartha | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Tara Malik | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Alana Smith | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Autumn Clemons | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Peyre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Kolie Allen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Dj Bennett | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Gruber | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jackson - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Hibah Shaikh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Noa Boyd | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Ana Grubor | 6-3, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Layne Sleeth | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Lexington - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 5-7, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Huntsville - antuka | ||||
27.05.23 semifinále | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Eunyeong Park - poslední zápasy
W15 Hua - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Feier Hu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Feier Hu | 6-75, 7-67, 2-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dami Lee | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Sujin Lee | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Hyewon Hwang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Subin Park | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Na-Ri Kim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Si Yoen Yeom | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Su Jin Kim | 6-75, 6-0, 11-9 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Hyeseo Shin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý I. | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Yuki Naito | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Mio Kozaki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Ah Song | 2-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Jeong Moon | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jin Ju Lee | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Seung-Yeon Hong | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 5-7, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Cherry Kim | 4-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Ye Ji Jo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
22.05.18 kvalifik. | vs. Alicia Barnett | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Sumin Kim | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu |