Grécko
09.08.00, 23 Let
09.08.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kalliopi Gkouskou vs. Chiara Catini - Vzájemné zápasy
07.11.16 | 1. kolo kval. | Chiara Catini | Kalliopi Gkouskou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Heraklion | tvrdý |
Kalliopi Gkouskou form & Chiara Catini form
Kalliopi Gkouskou - poslední zápasy
Heraklion - tvrdý | ||||
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Sarah Schaerer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Chatchaya Sakchatchawan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.15 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Chiara Catini - poslední zápasy
W15 Gdansk - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Malwina Rowinska | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Caroline Brack | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Oriana Gniewkowska | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Pigato | 7-62, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 0-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 4-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.21 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.21 čtvrtfinále | vs. Nadine Keller | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Elina Zakharova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
19.09.21 finále | vs. Nastja Kolar | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.21 semifinále | vs. Oana Gavrila | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Julia Terziyska | 7-66, 1-1, Julia Terziyska - skreč | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu |