ZÁPAS
02.05.21 | 1. kolo kval. | Chen Ezra | Aglaya Zaynieva | 6-0, 1-6, 10-5 | W15 Ramat | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Izrael
17.12.04, 19 Let
17.12.04, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
21.05.02, 21 Let
21.05.02, 21 Let
Chen Ezra vs. Aglaya Zaynieva - Vzájemné zápasy
02.05.21 | 1. kolo kval. | Chen Ezra | Aglaya Zaynieva | 6-0, 1-6, 10-5 | detail zápasu | W15 Ramat | tvrdý |
Chen Ezra form & Aglaya Zaynieva form
Chen Ezra - poslední zápasy
W60 Meitar - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. May Fadida | 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Sapir Cohen | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-0, 1-6, 10-5 | detail zápasu |
Aglaya Zaynieva - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Paula Joukanen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Katerina Dimitrova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Teja Tirunelveli | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Isabela Alvarez Mercante | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Aparecida - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Verdial | 6-4, 4-6, 0-3, - Aglaya Zaynieva - skreč | detail zápasu | |
W25 Rio - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Raquel Martini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Piracicaba - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Camilia Samel Druz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Blanka Slukova | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Karen Marthiens | 2-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Chara Meidani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Chen Ezra | 0-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | detail zápasu |