ZÁPAS
20.08.20 | 1. kolo | Charlotte Klasen | Andreea Rosca | 7-67, 2-6, 6-3 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Charlotte Klasen | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Charlotte Klasen | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 15-40, 40-40 | ||
Charlotte Klasen | 2-2 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Charlotte Klasen | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Andreea Rosca | |
0-0 | ||
Charlotte Klasen | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
5-4 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Charlotte Klasen | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Charlotte Klasen | (0) | |
0-0 | ||
7-67 |
2 | ||
0-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-30 | ||
Charlotte Klasen | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Andreea Rosca | |
Charlotte Klasen | 0-3 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
1-3 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-30, 30-40 | ||
Charlotte Klasen | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-5 | Andreea Rosca | |
0-0 | ||
Charlotte Klasen | 2-5 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40 | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Charlotte Klasen | 1-0 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Andreea Rosca | |
0-0 | ||
Charlotte Klasen | 2-1 | |
0-0, 15-15, 40-30, A-40 | ||
3-1 | Andreea Rosca | |
0-0 | ||
Charlotte Klasen | 3-2 | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Andreea Rosca | |
0-0 | ||
Charlotte Klasen | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-3 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Charlotte Klasen vs. Andreea Rosca - Vzájemné zápasy
20.08.20 | 1. kolo | Charlotte Klasen | Andreea Rosca | 7-67, 2-6, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Charlotte Klasen form & Andreea Rosca form
Charlotte Klasen - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Noemi Hemmerich | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Andreea Ghitescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-0, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 7-67, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 7-5, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Julia Victoria Rennert | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.08.20 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Kristina Baran | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Glasgow - tvrdý I. | ||||
04.02.16 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.16 1. kolo | vs. Yukun Zhang | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.02.16 1. kolo kval. | vs. Emma Hurst | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.16 kvalifik. | vs. Savannah Sills | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Andreea Rosca - poslední zápasy
W15 Bucharest - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
14.08.22 finále | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.22 semifinále | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
24.06.22 čtvrtfinále | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 čtvrtfinále | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detail zápasu |