ZÁPAS
18.03.19 | 1. kolo kval. | Chantal Sauvant | Ksenia Tarasova | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
07.09.00, 23 Let
07.09.00, 23 Let
Chantal Sauvant vs. Ksenia Tarasova - Vzájemné zápasy
17.04.19 | 1. kolo | Chantal Sauvant | Ksenia Tarasova | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
18.03.19 | 1. kolo kval. | Chantal Sauvant | Ksenia Tarasova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Chantal Sauvant form & Ksenia Tarasova form
Chantal Sauvant - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-4, Ane Mintegi Del Olmo - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Laura Samsonova | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Laura Samsonova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Ruth Roura Llaverias | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Cindy Langlais | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
03.12.23 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 6-710, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Maria Toma | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Caroline Werner | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 7-63, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-61 | detail zápasu |
Ksenia Tarasova - poslední zápasy
W15 Budapest - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Reka Pecsi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Annick Melgers | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.19 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Santa Strombach | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Anna Iakovleva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
20.07.18 semifinále | vs. Angelina Zhuravleva | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.18 čtvrtfinále | vs. Margarita Ignatjeva | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.18 2. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Stefanija Polischuk | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.11.17 kvalifik. | vs. Mathilde Devits | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 2-6, 1-6 | detail zápasu |