ZÁPAS
12.05.22 | 2. kolo | Carole Monnet | Sada Nahimana | 6-1, 6-2 | W60 Saint | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Carole Monnet | Sada Nahimana | |
1. podání % | 41/53 (77%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/41 (73%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/12 (33%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 24/44 (55%) | 19/53 (36%) |
Vyhrané body celkem | 58/97 (60%) | 39/97 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Carole Monnet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carole Monnet | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Carole Monnet | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Carole Monnet vs. Sada Nahimana - Vzájemné zápasy
12.05.22 | 2. kolo | Carole Monnet | Sada Nahimana | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W60 Saint | antuka |
12.12.20 | semifinále | Carole Monnet | Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Carole Monnet form & Sada Nahimana form
Carole Monnet - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - skreč | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Sada Nahimana - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Harmony Tan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 semifinále | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Jessie Aney | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Antonia Vergara Rivera | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, Benedetta Ortenzi - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-3, 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-0, 6-3 | detail zápasu |