ZÁPAS
22.07.19 | 1. kolo kval. | Carmen Schultheiss | Antonia Schmidt | 6-1, 6-3 | W25 Horb | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Carmen Schultheiss vs. Antonia Schmidt - Vzájemné zápasy
22.07.19 | 1. kolo kval. | Carmen Schultheiss | Antonia Schmidt | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W25 Horb | antuka |
Carmen Schultheiss form & Antonia Schmidt form
Carmen Schultheiss - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
30.06.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 5-5, - Carmen Schultheiss - skreč | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Noesjka Brink | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
19.08.19 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Rodriguez | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 0-4, - Carmen Schultheiss - skreč | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Nikola Tomanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Romana Tarajova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 7-65, Vivian Heisen - skreč | detail zápasu |
Antonia Schmidt - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-62 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Yanan Hou | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Chenting Zhu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
14.01.24 finále | vs. Jenny Lim | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jada Bui | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-71, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Zeel Desai | 3-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kundali Majgaine | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Ireni Lucia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu |